Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • MICHEL SCHNEIDER CHARDONNAY WINO BEZALKOHOLOWE NIEMCY 0,75L

  42,00 

  Michel Schneider Chardonnay. Białe wino bezalkoholowe o delikatnej kwasowości w smaku przywołujące owoce cytrusowe, jabłko ananas. Wino wytwarzane tradycyjnie z gron szczepu Chardonnay i poddane procesie dealkoholizacji dzięki czemu zachowuje walory smakowe oryginalnego wina i jest wybornym zamiennikiem dla klasycznych, wytrawnych win alkoholowych. Idealna propozycja dla osób ograniczających lub rezygnujących ze spożycia alkoholu (w tym m.in. kobiet ciężarnych czy młodych mam), które mają ochotę na spędzanie czasu z przyjaciółmi lub na romantyczny wieczór przy kieliszku wina. Dla stęsknionych smakiem schłodzonego białego wina w letnie upały. Wino świetnie się sprawdzi np. na baby shower!

 • MICHEL SCHNEIDER CABERNET SAUVIGNON WINO BEZALKOHOLOWE NIEMCY 0,75L

  42,00 

  Michel Schneider Cabernet Sauvignon . Czerwone wino bezalkoholowe o aromacie ciemnej wiśni, czarnej porzeczki, jeżyn z nutami fiołków. Wino wytwarzane tradycyjnie z gron szczepu Caberbet Sauvignon i poddane procesie dealkoholizacji dzięki czemu zachowuje walory smakowe oryginalnego wina i jest wybornym zamiennikiem dla klasycznych, wytrawnych win alkoholowych. Idealna propozycja dla osób ograniczających lub rezygnujących ze spożycia alkoholu (w tym m.in. kobiet ciężarnych czy młodych mam), które mają ochotę na spędzanie czasu z przyjaciółmi lub na romantyczny wieczór przy kieliszku wina. Wino świetnie się sprawdzi np. na baby shower!

 • NOWEFranc Lizer Vino Spumante Rose

  FRANC LIZER VINO SPUMANTE ROSE 0,0% VOL BEZALKOHOLOWE MUSUJĄCE WŁOCHY 0,75L

  76,00 

  Franc Lizer Vino Spumante Rose to wysokiej klasy wino bezalkoholowe. Niezwykle zaskakujące, gdyż z powodzeniem może zastąpić wino alkoholowe i zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. To włoskie wino wyprodukowane z odmiany Glera oraz Merlot we włoskim regionie Friuli-Venezia Giulia, które słynie z eleganckich i wykwintnych win. Franc Lizer Vino Spumante Rose to wino o świeżych owocowych aromatach czerwonych owoców zostało wytworzone tradycyjnie i poddane procesie dealkoholizacji. W nosie lekkie owocowe nuty jabłka i przekonujące nuty białych kwiatów. Niska kaloryczność i zero alkoholu powodują, że możesz cieszyć się tym trunkiem z pełnym poszanowaniem zdrowia.  Na podniebieniu przyjemna kwasowość w doskonałej równowadze z delikatną słodyczą. Idealny wybór na każdą okazję i każdą porę dnia!

  NAGRODY:

  IWSC 2023 – Brązowy Medal

  Mundus Vini Bezalkoholowy 2023 – Srebrny Medal

  Gilbert & Gallard 2023 – Złoty Medal

 • NOWEFranc Lizer Blanc de Blanc

  FRANC LIZER BLANC DE BLANCVINO SPUMANTE 0,0% VOL BEZALKOHOLOWE MUSUJĄCE WŁOCHY 0,75L

  76,00 

  Franc Lizer Blanc de Blanc Vino Spumante to wysokiej klasy wino bezalkoholowe. Niezwykle zaskakujące, gdyż z powodzeniem może zastąpić wino alkoholowe i zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Franc Lizer Blanc de Blanc to włoskie wino wyprodukowane z odmiany Glera we włoskim regionie Friuli-Venezia Giulia, które słynie z eleganckich i wykwintnych win. Wino o świeżych owocowych aromatach z mineralną nutą zostało wytwarzane tradycyjnie i poddane procesie dealkoholizacji. W nosie lekkie owocowe nuty jabłka i przekonujące nuty białych kwiatów. Niska kaloryczność i zero alkoholu powodują, że możesz cieszyć się tym trunkiem z pełnym poszanowaniem zdrowia.  Na podniebieniu przyjemna kwasowość w doskonałej równowadze z delikatną słodyczą. Idealny wybór na każdą okazję i każdą porę dnia!

   

  NAGRODY:

  IWSC 2023 – Brązowy Medal

  Mundus Vini Non Alcoholic Competition 2024 – Srebrny Medal

  Gilbert & Gallard 2023 – Złoty Medal 

End of content

End of content