inne WINA

Nasze kategorie

inne kategorie, które mogą ciĘ zainteresować

W kategorii INNE WINA znajdziesz wyjątkowy wybór win. WINE.COM.PL oferuje m.in. wina bezalkoholowe, które będą wspaniałą propozycją w momentach, kiedy nie decydujemy się na spożycie alkoholu. Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie również wina organiczne, idealnie dla osób, które podążają za ekologicznym, „bliskim natury” sposobem życia. W zakładce INNE WINA przygotowaliśmy również propozycję gotowych zestawów win, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze korzystając z gotowych propozycji 3,6 lub 12 butelek. Na większe, niezobowiązujące spotkania dedykujemy wino w kartonie.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.