wino bezalkoholowe

inne kategorie, które mogą ciĘ zainteresować

Wino bezalkoholowe są to wina, które przechodzą wszystkie standardowe etapy wytwarzania win, w tym także właściwą fermentacją alkoholową. Następnie poddawane są procesowi dealkoholizacji. W taki sposób wytwarzane są pełnoprawne wina, w których zawartość w winie zostaje zredukowana praktycznie do 0,0%. Wina bezalkoholowe można wyprodukować z absolutnie każdego rodzaju winorośli. Chodź ich smak niestety nie będzie tak wyrazisty, jak w przypadku tradycyjnych win (alkohol jest głównym nośnikiem związków aromatycznych), to warto je próbować i wyrobić swoją własną opinię. Wina bezalkoholowe są bezpieczne dla kobiet w ciąży i mam karmiących.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.