wino hiszpańskie

inne KRAJE, które mogą ciĘ zainteresować

Wino hiszpańskie są wysokojakościowe, bardzo skoncentrowane. Zachwycają mnogością stylów oraz smaków. W Hiszpanii wyróżnia się ponad siedemdziesiąt regionów winiarskich, a typowe wino hiszpańskie kojarzone jest ze znanym i lubianym prestiżowym regionem Rioja. Bardzo rozpoznawalny jest również Region Ribera del Duero, coraz bardziej dostrzegalne stają się regiony takie jak Toro czy Priorat. Hiszpania kojarzy się z treściwą czerwienią, ale wina hiszpańskie to również kraina wspaniałej musującej Cavy, wyśmienitych win białych spokojnych m.in. pochodzących z Galicji czy Ruedy. Odkrywaj wina hiszpańskie i ciesz się ich różnorodnością!

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.