Premium wines

inne kategorie, które mogą ciĘ zainteresować

Poznaj naszą specjalną selekcję „PREMIUM WINES” czyli prestiżowych win na wyjątkowe okazje. Znajdziesz tu literalnie najlepsze wina świata od topowych producentów takich jak m.in. Marqués de Murrieta, Tenuta San Guido czy Louis Roederer. W kategorii PREMIUM WINES znajdziesz również wina „vintage” produkowane tylko z najlepszych roczników, starzone wina rocznikowe (pojedyncze!) sztuki czy wina „single vineyards” pochodzące z najlepiej usytuowanych parceli i specjalnie wyselekcjonowanych gron. Moment ich spożycia będzie stanowił wyjątkowe doświadczenie, a podarowane wino z tej kategorii na długo zapadnie na pamięci osobie obdarowanej.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.