wino na wesele

inne okazje, które mogą ciĘ zainteresować

Wino na wesele stanowi obowiązkowy element każdego ślubnego przyjęcia. Jakie wino wybrać? Bazując na naszym szerokim doświadczeniu wybraliśmy dla Was najlepsze propozycje. Wybierając wino na wesele należy uwzględnić wybrane menu, tak aby wybrane wina pasowały do serwowanych dań. Do pierwszego toastu sprawdzi się idealnie lekkie wino musujące jak np. Prosecco. W trakcie posiłku idealnym wyborem będzie białe i czerwone wino wytrawne lub półwytrawne. W WINE.COM.PL może skomponować własną etykietę weselną lub wybrać w wersji spersonalizowanej zaproponowane przez nas wzory. Należy mieć na uwadze, że latem goście chętniej wypiją schłodzone, orzeźwiające wino białe, zimą zaś będą woleli się rozgrzać przy kieliszku czerwonego wina.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.