wino w kartonie

inne kategorie, które mogą ciĘ zainteresować

Wino w kartonie zamiast w butelce jest zapakowane w specjalny worek etylenowo-winylowy, niekiedy pokryty folią aluminiową zamknięty w kartonie. Taka forma przechowywania pozwala zachować naturalne właściwości wina (aromat, smak czy świeżość) Wino w kartonie posiada także wygodny kranik, z którego nalewa się wino. Jest to produkt łatwy w transporcie, ekonomiczny, który sprawdzi się idealnie na plenerowe imprezy, grilla czy imprezę w przyjaciółmi. WINE.COM.PL oferuje wino „bag in box” o pojemności 3 i 5L.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.