wino bankietowe

inne okazje, które mogą ciĘ zainteresować

Zastanawiasz się jakie wina bankietowe wybrać? Organizujesz konferencję, wesele, wernisaż lub inny event i potrzebujesz neutralnych, łatwo-pijalnych win o niewysokiej kwasowości i ilości cukru resztkowego, takiego które by smakowało szerokiemu spektrum konsumentów? Wybraliśmy dla ciebie propozycje win o znakomitej relacji jakość-cena, które będą odpowiednie zarówno dla osób, które nie mają na co dzień zbyt dużej styczności z winem i piją okazjonalnie, jak również dla tych którzy wino piją i się na nim znają. Wina bankietowe, które zakupicie w WINE.COM.PL są dedykowane wszystkim organizatorom wszelakich eventów – rozumiemy jak trudno jest oszacować ilość spożytego na imprezie wina. Proponujemy więc wygodne i korzystne rozwiązanie tj. możliwość zwrotu nieuszkodzonych etykietowo, nieotwartych butelek, gdyby nie zostały skonsumowane podczas imprezy.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.