zestawy prezentowe

inne kategorie, które mogą ciĘ zainteresować

W dzisiejszym tempie życia, poszukiwanie idealnego prezentu może być wyzwaniem. Dlatego chcemy Cię zainspirować – zestawy z winem to doskonałe rozwiązanie na każdą okazję. Zestawy z winem to elegancki i uniwersalny upominek. Do zestawów możesz oczywiście dołączyć swoje indywidulane życzenia, które drukujemy i umieszczamy wewnątrz paczki. Wzbudź zachwyt i podziw swoim starannie wybranym zestawem, który przekazuje emocje i smaki w najpiękniejszy sposób. Wino to zawsze świetny pomysł na prezent, dlatego oferujemy szereg usług, które uproszczą cały proces realizowania zamówienia przeznaczonego na podarunek. Dbamy o to, aby zarówno osoba zamawiająca, jak i obdarowana były w pełni zadowolone z naszych usług i produktów, które oferujemy.

Jesteś zainteresowany ofertą zestawów prezentowych dla firm?

Skontaktuj się z nami: 577 399 103 lub info@wine.com.pl

Chcesz abyśmy my skontaktowali się z Tobą? Nic prostszego – zostaw swoje dane, a nasz doradca niebawem się z Tobą skontaktuje

Klikając w przycisk „Prosimy o kontakt”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.