wino na prezent

inne okazje, które mogą ciĘ zainteresować

Wino na prezent to rozwiązanie zawsze dobre i praktyczne. Wino dobrze łączy się z posiłkami, towarzyszy spotkaniom towarzyskim i jest nieodłącznym kompanem wszelkich celebracji. Zestaw upominkowy z winem możesz podarować na każdą okazję – na urodziny, imieniny, na święta, rocznicę ślubu, z powodu awansu zawodowego czy zdanego egzaminu, możesz wyrazić wdzięczność za okazaną pomoc czy podarować jako prezent ślubny. Pięknie zapakowane wino lub zestaw win sprawi radość każdemu obdarowanemu. Istotny jest odpowiedni dobór i sposób wręczenia. Na podstawie komentarzy i doświadczeń naszych klientów zebraliśmy dla Was najlepsze produkty z naszej kolekcji, które rekomendujemy jako wino na prezent.
To wino możesz wysłać wybranej osobie bezpośrednio z naszego sklepu (treść życzeń wpiszesz w trakcie składania zamówienia). Zamówienia realizujemy w dni robocze w 24h.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.