inne okazje, które mogą ciĘ zainteresować

Wino na urodziny. Dobre wino na urodziny niewątpliwie ucieszy każdego jubilata! Jest to bardzo uniwersalny, elegancki, niezobowiązujący prezent. Dla kobiet często dobrym wyborem może być lekkie białe wino np. musujące. Dla mężczyzn zwykło się wybierać raczej cięższe wino czerwone. Wybraliśmy dla was najlepsze propozycje wina na urodziny z różnych kategorii, tak abyście mogli dobrać odpowiednie wino na prezent zarówno dla szefa, męża, kolegi czy taty, jak również mamy, babci czy przyjaciółki.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.