wino nowozelandzkie

inne KRAJE, które mogą ciĘ zainteresować

Wino nowozelandzkie. Rozwój nowozelandzkiej produkcji wina rozpoczął się w latach 70-tych i trwa do dziś. Wina nowozelandzkie są kojarzone głównie ze świeżym, aromatycznym Sauvignon Blanc o uderzających aromatach i smakach owoców tropikalnych, marakui, limonki, cytrusów, agrestu, szparagów, które przez wielu krytyków uważane jest za najlepsze na świecie. Nowa Zelandia składa się z dwóch wysp, Północnej i Południowej. Główny region winiarski to Marlborough położony na północnym-wschodzie wyspy południowej. Znajdziemy tu jednak znacznie więcej ciekawych win odmianowych z międzynarodowych szczepów. Tutejszy przemysł winiarski zorientowany jest na uprawy ekologiczne i zrównoważone i jest uważana za najbardziej nieszkodliwy dla środowiska na świecie. W naszej kolekcji znajdziecie wina nowozelandzkie z winnicy Villa Maria – najczęściej nagradzanej winnicy na świecie.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.