opakowania I KARTY Z ŻYCZENIAMI

inne kategorie, które mogą ciĘ zainteresować

Opakowania na wino. Dobre wino to wyjątkowy prezent na każdą okazję, a nasze opakowania i karty dodadzą jeszcze większego piękna i znaczenia Twojemu wyjątkowemu podarunkowi. W naszym katalogu znajdziesz różnorodność opakowań, które z pewnością spełnią twoje potrzeby. Od naturalnych odcieni po kolorowe wersje, mamy opakowania na jedną, dwie lub trzy butelki. karty z życzeniami dodadzą osobistego akcentu i uczynią prezent jeszcze bardziej wyjątkowym. Oferujemy zarówno drewniane skrzyneczki na wino, jak również całą gamę kartonowych opakowań (gładkich, karbowanych). Razem z naszymi winami, opakowania i karty z życzeniami stworzą wyjątkowy prezent. Odkryj naszą kolekcję i zachwyć najbliższych pięknym prezentem!

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.