wino na lato

inne okazje, które mogą ciĘ zainteresować

Wino na lato. Wysokie temperatury w sezonie letnim powodują, że mamy ochotę lżej jeść i lżej pić. Najlepsze wino powinno nas orzeźwić, ugasić pragnienie i schłodzić organizm. Wiosna i lato to perfekcyjny czas na wina białe, różowe i musujące o aromatach cytrusów, owoców egzotycznych, kwiatów, truskawek i malin. Takie wino na lato sprawdzi się idealnie podczas letnich spotkań na tarasie, pikników ze znajomymi, grilla czy randki na łonie natury. Pamiętaj o najważniejszej zasadzie, czyli aby odpowiednio schłodzić wino – wina białe i różowe spokojne do temperatury 10-12°C, zaś wina musujące do 8-6°C. Pamiętaj, że wino już poprzez samo przelanie do kieliszka ociepla się o 1°C więc lepiej wino schłodzić bardziej niż mniej. Wybraliśmy dla ciebie najlepsze propozycje wina na lato.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.