wino słodkie

inne smaki win, które mogą ciĘ zainteresować

Wino słodkie dobre powinno zawierać w sobie naturalną słodycz, a nie być sztucznie dosładzane. Powinno dodatkowo posiadać kwasowość, która zrównoważy zawarty w nich cukier. W zależności od gatunku wina i miejsca produkcji, stosuje się różne metody pozyskiwania win słodkich, a sam sposób ich produkcji jest dosyć skomplikowany. Możemy je podzielić na wina z późnych zbiorów, botrytyzowane (zawierające szlachetną pleśń), wyprodukowane z podsuszanych winogron oraz wzmacniane.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.