wino SŁOWEŃSKIE

inne KRAJE, które mogą ciĘ zainteresować

Wino słoweńskie to kwintesencja bogactwa krajobrazowego i kulturowego tego malowniczego kraju. Położona między Alpami a Adriatykiem, Słowenia oferuje trzy regiony winiarskie: Podravje, Posavje i Primorje, gdzie rośnie trwała tradycja winiarska. Wina słoweńskie zdobywają uznanie na całym świecie za swoją wyjątkową jakość i różnorodność smaków. Od intensywnych czerwonych po delikatne białe, aż po unikatowe wina pomarańczowe, każdy łyk odzwierciedla tutejszy terroir i pasję winiarzy.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.