wino australijskie

inne KRAJE, które mogą ciĘ zainteresować

Wina australijskie w ostatnich latach stały się bardzo rozpoznawalne, aczkolwiek mało obecne na polskim rynku. Szczep Syrah (w Australii znany jako Shiraz) stał się symbolem australijskich win czerwonych i trzeba przyznać, że Australijczycy wiedzą jak wyprodukować najlepsze wino z tej odmiany. Australijski Shiraz jest owocowy, o aromatach czarnych i czerwonych owoców z delikatnym akcentem przypraw. Najpopularniejszą białą odmianą wśród win australijskich to Chardonnay. Aż 44% całej produkcji win australijskich jest wyprodukowane ze szczepu Shiraz i Chardonnay. Winiarstwo w tym kraju prężnie się rozwija, a winiarze próbują produkcji win z różnych innych szczepów. Poznaj naszą kolekcję win z krainy kangurów.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.