wino argentyńskie

inne KRAJE, które mogą ciĘ zainteresować

Wino argentyńskie to głównie treściwe wina czerwone z francuskiego szczepu Malbec. Mocno zbudowany Malbec w połączeniu z wołowym stekiem to klasyczne już połączenie, znane i cenione na całym świecie. Oprócz Malbeca znajdziemy tu również międzynarodowe szczepy takie jak Cabernet Sauvignon czy Chardonnay. Wart uwagi jest bardzo popularny w Argentynie Torrontés o intrygującym intensywnym kwiatowo-owocowych aromatach i smakach. Wina argentyńskie pochodzą aż w 75% z jednego regionu winiarskiego położonego u podnóża Andów – z Mendozy. Winorośle uprawiane są tu na terenach górzystych na wysokości od 750 do nawet 1500 m. n.p.m.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.