wino portugalskie

inne KRAJE, które mogą ciĘ zainteresować

Wino portugalskie mają wiele do zaoferowania tym, którzy szukają odmiany. W Portugalii produkuje się wina ze szczepów niemal wyłącznie lokalnych. W czasach gdzie większość krajów winiarskich produkuje głównie międzynarodowe szczepy (Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Merlot, Sauvignon Blanc itd.), Portugalia zachwyca swoją odmiennością. Znajdziemy tu wina m.in. ze szczepów takich jak Touriga Nacional, Touriga Franca, Castelão, Trincadeira, Tinta Barroca, Aragonez, Alicante Bouschet, Rernão Pires, Alvarinho czy Encruzado. Najbardziej znane regiony winiarskie Portugalii to: Minho, Trás-os-Montes, Douro, Porto, Beiras, Dão, Lisboa, Tejo, Alentejo. Wina portugalskie wypadają świetnie w relacji jakość-cena. Poznaj nasze propozycje z tego zakątka świata.

WSKOCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK
Cześć! Miło Cię poznać👋

Dołącz do naszego newslettera aby być na bieżąco z nowinkami ze świata win oraz promocjami i odbierz e-book "JAK KUPOWAĆ WINO ONLINE? Praktyczny przewodnik". Dowiesz się z niego m.in. co możemy wyczytać z etykiety wina, dlaczego zakupy wina online są takie proste oraz ABC szczepów winiarskich. PSSST! Jako EXTRA BONUS dostajesz kod rabatowy na kwotę 20 pln*

*Rabat 20 pln na pierwsze zakupy powyżej 100 pln.

Klikając w przycisk „Pozostańmy w kontakcie”, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie Sklepu przez WINE.COM.PL ROCKS Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.